Скеледром
в Києві

600 м2 скелелазних площин  / 100+ оновлюваних трас

Страховка
та боулдеринг

Київ, вул. Борщагівська, 154
ТРЦ “Мармелад”, 6 поверх

clock-icon
коли відкрито?

ПН-ПТ 15:00 до 21:45
СБ-НД 11:00 до 18:00

Сучасний скеледром у Києві. Більше 600 м2 площин для скелелазіння з неймовірно багатою колекцією зачепів та рельєфів. Понад 200 трас різного рівня складності, що постійно оновлюються командою досвідчених рутсеттерів. Висока варіативність: боулдеринг, мотузка, автострахування. Унікальний комплекс спеціальних тренувань скелелазів – кампус площею понад 100 м2. Висота стіни для лазіння зі страховкою 9м, стіна для боулдерингу 6м.

Funattic JUNIOR CUP
змагання для дітей
Дні
Години
Хвилини
Секунди

Правила та умови

Формати занять

Заняття з тренером та у групах  за попереднім записом

вільне відвідування

Скелелазіння самостійно – найпоширеніший варіант для досвідчених скелелазів. У залі для боулдерингу є безліч цікавих трас різного рівня складності. Для занять на високій стіні у нас є система автострахування, яке дозволяє тренуватися без напарника.

Індивідуальне заняття

Підійде як для новачків, так і для досвідчених спортсменів, які бажають покращити свої навички. Персоналізований підхід дозволяє провести заняття з максимальною користю. Тренер підбере оптимальну програму тренувань залежно від вашої фізичної підготовки.

Скелелазіння у групі

Групові заняття зі скелелазіння підходять для всіх рівнів підготовки. На заняттях ви займатиметеся у групі до 10 осіб або у малій групі до 4 осіб. У групі ви почуватиметеся частиною команди, що стимулює дружню конкуренцію і допомагає вам досягати успіху в скелелазуванні.

Забронювати місце на тренування

Боулдеринг

Боулдеринг – це вид скелелазіння, яким можна займатися як на скеледромі, так і на відкритому повітрі на природних скелях. Він передбачає подолання перешкод без використання мотузок або іншого обладнання для захисту. Для страхування в боулдерингу використовують страховочні мати або інші амортизуючі поверхні. Боулдеринг зазвичай не включає в себе тривалі маршрути або великі висоти, фокусуючись на технічних навичках та силі.

На скеледромі Funattic основна частина площин призначена саме для боулдерингу. Завдяки різноманітності трас, від легких і простих до більш складних і екстремальних, скелелази будь-якого рівня можуть знайти для себе відповідний маршрут. Але якщо цього вам здасться замало, у нас є клуб кастомного рутсетінгу, про який ви можете дізнатися, відвідавши наш скеледром.

боулдеринг киев

Верхня страховка

Верхня мотузка або Top Rope – це популярна форма скелелазіння, особливо для початківців, оскільки вона забезпечує додаткову безпеку та дозволяє більш спокійно та впевнено робити рухи.

Наша висока стіна має висоту 9 метрів та відповідає всім вимогам безпеки. Стіна обладнана всім необхідним, щоб ви могли безпечно здійснювати свій підйом та спуск. Перед початком занять нашими спеціалістами проводиться ретельна перевірка обладнання, включаючи мотузку, точку кріплення та пристрій безпеки, так що ви можете бути впевнені в безпеці та надійності нашого обладнання.

Наші інструктори допоможуть вам розвивати технічні навички та навчитися правильно використовувати обладнання, щоб максимізувати ефективність вашого скелелазіння. Незалежно від вашого рівня підготовки та досвіду, наша висока стіна на скеледромі допоможе вам досягти нових висот та відчути незабутні емоції.

скеледром київ

Скеледром
Funattic

Скеледром створений професійними скелелазами для всіх і кожного хто захоплюється цим спортом. Долучайтеся до активної спільноти та досягайте нових висот!

Інші послуги

FAQ
Основна інформація

Скелелазіння пов’язане з певними ризиками, але наші тренери роблять все можливе, щоб запобігти травмам і нещасним випадкам (тому важливо їх слухати і чути, і тоді твоє заняття пройде легко, продуктивно і позитивно).

Ризики зростають, коли ігноруються вимоги техніки безпеки. Наші інструктори навчать тебе користуватися спорядженням, безпечно пересуватися залом, правильно групуватися при зриві та забезпечувати страховку напарнику.

Жодної спеціальної підготовки не потрібно.

Для скелелазіння важливо, щоб у тебе було розвинене базове почуття балансу (умієш ходити по брівці, переставляючи ногу за ногу?). Іншому навчимо! Залежно від твого рівня підготовки тренери підберуть відповідну програму.

Ми розробили майстер клас для новачків Легкий старт. Спеціальна програма для тих хто вперше хоче спробувати свої сили.

Так, в нас є самостійне відвідування для людей які займаються боулдерингом професійно, або пройшли певний рівень підготовки

У нас є групові заняття в секціях зі скелелазіння для дорослих та персональні тренування з тренером. Якщо Ви хочете займатися самостійно і маєте досвід у скелелазінні, то у нас є вільне відвідування. 

Для дітей розроблені різні програми для різного рівня підготовки (навчаємо дітей як без досвіду, так і тих, хто вже давно займається). Дізнатися більше про наші тренування для дітей, їх типи та особливості можна за посиланням.

Крім того, ми організовуємо дитячі дні народження на скеледромі.

скалодром киев