Спортивный центр

Скеледром
в Києві

600 м2 скелелазних площин / 100+ оновлюваних трас

Поділитися:

Страховка
та боулдеринг

Київ, вул. Борщагівська, 154
ТРЦ “Мармелад”, 6 поверх

clock-icon

коли відкрито?

ПН-ПТ 15:00 до 21:45
СБ-НД 11:00 до 18:00

Сучасний скеледром у Києві. Більше 600 м2 площин для скелелазіння з неймовірно багатою колекцією зачепів та рельєфів. Понад 200 трас різного рівня складності, що постійно оновлюються командою досвідчених рутсеттерів. Висока варіативність: боулдеринг, мотузка, автострахування. Унікальний комплекс спеціальних тренувань скелелазів – кампус площею понад 100 м2. Висота стіни для лазіння зі страховкою 9м, стіна для боулдерінгу 6м.

Формати занять скелелазінням

Заняття з тренером та у групах – за попереднім записом

вільне відвідування

Скелелазіння самостійно – найпоширеніший варіант для досвідчених скелелазів. У залі для боулдерингу є безліч цікавих трас різного рівня складності. Для занять на високій стіні у нас є автострахування, яке дозволяє тренуватися без напарника.

Індивідуальне заняття

Підійде як для новачків, так і для досвідчених спортсменів, які бажають покращити свої навички. Персоналізований підхід дозволяє провести заняття з максимальною користю. Тренер підбере оптимальну програму тренувань залежно від вашої фізичної підготовки.

Скелелазіння у групі

Групові заняття зі скелелазіння підходять для всіх рівнів підготовки. На заняттях ви займатиметеся у групі до 10 осіб або у малій групі до 4 осіб. У групі ви почуватиметеся частиною команди, що стимулює дружню конкуренцію і допомагає вам досягати успіху в скелелазуванні.

Забронювати місце на тренування

Ціни на відвідування

самостійне
пн-нд
350 студенти 250₴
  •  
Заняття з тренером
пн-нд
850 Дорослі
  •  
у секціях
пн-нд
450 до 10 осіб
  •  

Забронювати місце на тренування

Боулдеринг

Боулдеринг – це вид скелелазіння, яким можна займатися як на скеледромі, так і на відкритому повітрі на природних скелях. Він передбачає подолання перешкод без використання мотузок або іншого обладнання для захисту. Для страхування в боулдерингу використовують страховочні мати або інші амортизуючі поверхні. Боулдеринг зазвичай не включає в себе тривалі маршрути або великі висоти, фокусуючись на технічних навичках та силі.

На скеледромі Funattic основна частина площин призначена саме для боулдерингу. Завдяки різноманітності трас, від легких і простих до більш складних і екстремальних, скелелази будь-якого рівня можуть знайти для себе відповідний маршрут. Але якщо цього вам здасться замало, у нас є клуб кастомного рутсетінгу, про який ви можете дізнатися, відвідавши наш скеледром.

Верхня мотузка

Верхня мотузка або Top Rope – це популярна форма скелелазіння, особливо для початківців, оскільки вона забезпечує додаткову безпеку та дозволяє більш спокійно та впевнено робити рухи.

Наша висока стіна має висоту 9 метрів та відповідає всім вимогам безпеки. Стіна обладнана всім необхідним, щоб ви могли безпечно здійснювати свій підйом та спуск. Перед початком занять нашими спеціалістами проводиться ретельна перевірка обладнання, включаючи мотузку, точку кріплення та пристрій безпеки, так що ви можете бути впевнені в безпеці та надійності нашого обладнання.

Наші інструктори допоможуть вам розвивати технічні навички та навчитися правильно використовувати обладнання, щоб максимізувати ефективність вашого скелелазіння. Незалежно від вашого рівня підготовки та досвіду, наша висока стіна на скалодромі Funattic допоможе вам досягти нових висот та відчути незабутні емоції.

Виїзди на скелі

Наша команда регулярно організовує виїзди на скелі по всій Україні та тури за кордон. Ми запрошуємо як новачків, навіть тих, хто ніколи не лазив так і профі. В рамках виїздів включено все потрібне обладнання, послуги інструктора, трансфер, харчування. Від вас потрібен лише гарний настрій та бажання лазити.

FAQ
Основна інформація

Жодної спеціальної підготовки не потрібно.

Для скелелазіння важливо, щоб у тебе було розвинене базове почуття балансу (умієш ходити по брівці, переставляючи ногу за ногу?). Остальному — навчимо! Залежно від твого рівня підготовки тренера підберуть відповідну програму.

Скелелазіння пов’язане з певними ризиками, але наші тренери роблять все можливе, щоб запобігти травмам і нещасним випадкам (тому важливо їх слухати і чути, і тоді твоє заняття пройде легко, продуктивно і позитивно).

Ризики зростають, коли ігноруються вимоги техніки безпеки. Наші інструктори навчать тебе користуватися спорядженням, безпечно пересуватися залом, правильно групуватися при зриві та забезпечувати страховку напарнику.

І це чудове бажання. А ще чудово те, що для участі не потрібний спеціальний досвід. Все, що тобі потрібно зробити – вибрати напрямок та дату.

На скеледромі Funattic є секції та персональні тренування для дорослих. Але якщо Ви зовсім новачок, то ми рекомендуємо пройти програму Легкий старт.

У нас є групові заняття в секціях зі скелелазіння для дорослих та персональні тренування з тренером. Якщо Ви хочете займатися самостійно і маєте досвід у скелелазінні, то у нас є вільне відвідування. З цінами можна ознайомитись тут

Для дітей розроблені різні програми для різного рівня підготовки (навчаємо дітей як без досвіду, так і тих, хто вже давно займається). Дізнатися більше про наші тренування для дітей, їх типи та особливості можна за посиланням.

Крім того, ми організовуємо дитячі дні народження на скеледромі.

Funnatic
Climb

online

ми вам передзвонимо

Ми передзвонимо Вам найближчим часом для узгодження всіх деталей